Hakkımızda

Kaliteli Teknik Servisin Adresi Ulusoy İklimlendirme

İklimlendirme mekanların yazın serinlik, kış mevsiminde ise ısınma ihtiyacını sağlayan önemli bir cihazdır. Klima sistemlerinin kaliteli oluşu, sağlık ve konfor açısından önemlidir. Bu konuda deneyimli ekibiyle hizmet veren Ulusoy iklimlendirme müşterilerine kaliteli ve üstün hizmet vererek ihtiyaca yanıt vermektedir. Firma için en önemli husus müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Güler yüzlü ve profesyonel servis ekibi ile çalışılarak müşterilerin tüm servis ihtiyaçları giderilerek, müşteriler cihaz hakkında bilgilendirilmektedir.

Klima Servisinin Nitelikleri Nasıl Olmalıdır?

Klimaların montajının, cihaz hakkında bilgi sahibi olan teknik servis elemanları tarafından yapılması önemlidir. Ulusoy iklimlendirme çalışanları bu alanda deneyimli ve donanımlı elemanlardır. Firmaya telefon edilerek bırakılan talepler firma tarafından değerlendirilerek, en uygun servis hizmeti sağlanmaktadır. Klimanın montajı önemlidir. Teknik servis elemanları klimanın montajını itina ile yapmakta ve müşterinin kullanımına sunmaktadır. Aynı şekilde cihazların bakımı da önem taşımaktadır.

Düzenli aralıkla bakımı yapılmayan cihazlarda tamiri mümkün olmayan arızalar oluşmaktadır. Bu nedenle her yıl bir kez cihazın bakımı için servis talep etmek önemlidir. Klima onarımı firma tarafından hassasiyetle yapılmaktadır. Onarım esnasında değiştirilen tüm parçaların yerine orijinal parçalar takılarak cihazın ömrü uzatılmaktadır.

Ulusoy iklimlendirme yerinde servis hizmeti sağlayarak, müşterilerinin taleplerini yerine getirmektedir. Yerinde onarımı mümkün olmayan cihazlar firmaya götürülerek orada sorunlar giderilmektedir. Firma müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için, gelişen teknolojileri takip etmekte ve elamanlarını sürekli eğitime tabi tutmaktadır.

Klima Dayanıklılığını Artırmak İçin Yapılması Gerekenler Nelerdir?

Ulusoy klima, müşterilerinin güvenliğini ve sağlığını düşünerek taleplere acil yanıt vermektedir. Klima uygun koşullarda bakım yapılmadığında tehlikeli durumlara veya ciddi arızalara sebep olmaktadır. Bu nedenle, yılda 1 kez servis çağrılarak klimanın bakımı yaptırılmalı ve servis elemanlarından klimanın verimli kullanılmasına dair bilgi edinilmelidir. Klima sağlık açısından önemlidir. Düzenli aralıklarla filtre değişimi yapılmalıdır.Aksi takdirde sağlığı riske sokan durumlar oluşabileceğinden, bu konuda servis ekipleri kullanıcılara bilgilendirme yapmaktadırlar. Klima cihaz konusunda yetkin deneyimli elemanlar tarafından tamir edilmelidir. Aksi takdirde sorunlar yaşanabilmektedir. Klima ile ilgili herhangi bir sorunda teknik servise telefon edilerek detaylı bilgi verilmeli ve sorunun hızla çözümü sağlanmalıdır.