Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi Klima Servisi

Mitsubishi klima servisi arıyorsanız tam noktasına geldiniz. Mitsubishi marka klimaların çalışma sistemlerini, bakım onarım ve tadilat işlemlerini bilen profesyonel bir ekibe sahibiz. Klima servisi alanında oldukça profesyonel, işinde uzman kişiler size yardım etmek için bekliyor.

Günümüzde klimanın değeri arttı. Hem yaz ayında hem de kışın ısınmak için kullanılan klimalara talep giderek artıyor. Yer kaplamaması, tasarruflu olmasından dolayı herkes klima tercih etmeye başladı. Özellikle İstanbul gibi kalabalık bir ortamda, nem ve sıcaklardan kaçmak adına klima tercih eden bile var. Elbette her şey gibi klimanın da belirli zamanlarda bakım, onarım yapılması gerekiyor. Hava sirkülasyonundan kirlenen filtresi ve iç filtrelerinin rutin şekilde temizlenmesi klimanın daha sağlıklı çalışmasına yardımcı olur.

Mitsubishi Marka Klima Bakımı

Her markaya uygun cihaz ve aletlerimiz olduğu gibi, profesyonel ekibimiz her marka klimanın bakım onarım, tamir, yedek parça değişimi, montaj ve de monte işlemlerini yerine getirebilir. Klimanız bozuldu, arıza yaptıysa anında servisimizi arayarak yardım alabilir, randevu alarak klimanızın bakım onarımını yaptırabilirsiniz. Özellikle kışa geçiş ve yaza geçiş dönemlerinde klima bakımını yaptırmak çok önemli rol oynuyor. Sizde bu dönemlerde ekibimizden yardım alarak klimanızın daha kaliteli ve uygun fiyata çalışmasına yardımcı olabilirsiniz. Mitsubishi klima servisinin yanı sıra tüm parçaları bünyemizde yer alır.