İstanbul Klima Servisi

İstanbul Klima Servisi

Klima günümüzde hem ısınmak hem de serinlemek amacı ile kullanılan teknolojik aletlerden biridir. Özellikle yaz aylarında serinlemek için sık kullanılan klimaların bakımı yaz gelemeden önce mutlaka yapılması gerekir. Klima servisi olarak bakım, temizlik ve onarım işlemleri itina ile yapılır. Klima bakımında dikkat edilmesi gereken pek çok nokta var. özellikle klimanın daha az yakmasını ve faturanın kabarık gelmemesini istiyorsanız klima bakımını düzenli olarak yaptırmalısınız. Nedeni ise filtreleri kirli ve dolu olan bir klima kendini çalıştırabilmek istenilen ısıya ulaşmayı sağlamak için daha çok enerji sarf eder. Temiz klima ise gayet rahat şekilde çalışarak enerji tasarrufunda yardımcı olur.

Klima Filtresi Temizleme

Klimanın filtreleri rütun olarak temizlenmesi ve bakımı yapılması gerekir. İstanbul klima servisi olarak size hizmet veren firmamız en kısa sürede yardımcı olacak. Profesyonel ekibimiz klima bakım ve onarımı için irtibat numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. İstanbul’un birçok semtine hizmet vererek yaz aylarında hem serinleyecek hem de faturanızın çok gelmesini önleyeceğiz.

Özel ekipmanlar ile kısa sürede evinize gelerek klima bakım, temizleme ve onarımlarınız yapıyoruz. Filtre temizleme sonrasında sizde klimanızın daha randımanlı çalıştığını ve istediğiniz serinliğe kısa sürede ulaştığınızı fark edeceksiniz. İstanbul klima servisi olarak 7/24 bize ulaşabilir, klima bakımı için randevu alabilirsiniz. Birçok marka ve modelde ki klimaların bakımı yapılarak size en kaliteli hizmeti sunuyoruz.