İklimsa Klima Servisi

İklimsa Klima Servisi

İstanbul’un en kapsamlı yetkili servisi olarak hizmet veren firmamız kaliteli ve hızlı servisi sayesinde İnvertör, on-off, Splıt, tavan, duvar, kaset, vrf ve akla gelebilecek tüm klimaların servisini üstleniyoruz. Arıza, yedek parça, monte, de monte, temizlik, genel bakım gibi tüm işlemleri profesyonel ekibimiz ile kısa sürede yapıyoruz. İstanbul’un dört bir yanında hizmet veren firmamız birçok marka ve modele baktığı gibi iklimsa klima servisi olarak da hizmet veriyor. 7/24 servise hazır ekibimiz siz yaz aylarında sıcağa, kış aylarında soğuğa maruz kalmayın diye hazır.

Klima artık her evde gerek duyulan teknolojik aletler arasında yer almaya başladı. Taşıt trafiğinden, kirli havadan ve gürültü kirliliğinden kaçmak için herkes evinde kalmayı tercih ediyor. Durum böyle olunca serinlemek veya ısınmak için kullanılan klimalar kullanılıyor.

Klimalar düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyar. Özellikle yaz – kış geçişlerinde klima bakımı yaptırmak, düzenli klima temizliği yapılması klimanın verimini artırır. Üstelik enerji tasarrufu etmeye de yardımcı olur.

İklimsa Klima Servisine Nasıl Ulaşırım?

İklimsa klima servisine ulaşmak için bünyemizde yer alan iletişim numaralarından bize ulaşabilir, hemen randevu talebinde bulunabilirsiniz. Her türlü klima servisine ihtiyaç duyduğunuzda profesyonel ve güvenilir ekibimiz yanınızda olmaya hazır bulunmakta. İklimsa klima servisi olarak da hizmet veren firmamız hem bütçenize hem de klimanıza yardımcı olmaktan her zaman gurur duyar.