Arçelik Klima Servisi

Arçelik Klima Servisi

Arçelik klima servisi adında birden fazla servis hizmeti veren fakat verim alamadığınız tüm servisleri unutun. Ucuz fiyata klima servisi vereceğiz diye sizi dolandıran, bozuk olmayan cihazı bozarak sizden fahiş fiyatlar isteyen servislerden kaçının. Uzun yıllar boyunca güvenle, hizmet kalitesiyle adımızdan bahsettiriyoruz. Arçelik klima servisi olarak garantisi bitmiş, özel bakım yaptırmak istediğiniz klimaların bakım, onarım, tamir, yedek parça değişimlerini profesyonel ekibimiz gerçekleştiriyor.

Klimalar yaz – kış hava koşullarını daha iyi hale getirmek için tercih ediliyor. Yazın sıcaklarda serinlemek, kışın soğuklarda ısınmak için performans sergiliyor. Özellikle yaz ve kış aylarına geçişlerde klimanın bakımı yapılması gerekir. Yazlık ve kışlık bakımları yapılan klimalar daha kaliteli çalışarak bütçenize de yardımcı olacaktır. Arçelik klimalarda her klimada olduğu gibi filtreleri temizlendiğinde hem temiz hava üfleyecek hem de daha iyi çalışmasına yardımcı olur.

Klima Servisi Hizmeti

Klima servisi hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Marka, model fark etmeksizin klimanızın bakım onarım, yedek parça, montaj, de monte işlemlerini gerçekleştiriyor. Güler yüzlü, işinde profesyonel ekibimiz ile müşteri memnuniyetini asıl alarak hizmet veriyoruz. Bütçenizi yakmayan servis ücretimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Anında randevu alarak klimanızın bakımını yaptırabilirsiniz.

Klima servisinde güven ve uzman eller ile hizmet vermekten her zaman gurur duyuyoruz.